Araçlarımız

Evden Eve Nakliyat Kamyonları, özellikle eşya nakliyesine uygun taşıtlar olduğu için, özel imal edilen nakil vasıtalarıdır. Tüm taşıma araçlarının geri hareketleri için ses ikazlı arka hareket algılayıcıları bulundurması, dayanıklı dorseleri bulunması, ileri düzey darbe azaltıcı organizma, söz konusu özelliklerden bazılarıdır.

Şirketler, en iyi hizmet standardı anlamında, bütün taşıma kamyon ve kamyonetlerinde gerekli olabilecek ayrıntıları düşünerek standartların yükseğinde hizmet verebilme uğraşı içindedirler. Mesafe uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse çift şoför uygulamasını devreye sokarak maksimum tedbir konusundaki gayreti gösterirler.

Ev nakliyesi ve iş yeri taşıma araçları, alabildiği eşyanın miktarına bakılarak farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kasa boyları aşağı yukarı 2,5 – 3 mt. olan taşıma araçları umumen parça malzeme taşımacılığında, bir oda 1 salon evlerin veya ofislerin eşya transferinde kullanılabilirken, kasa boyutu 3 – 4 mt.den büyük olan ve takriben 25 – 30 m3 civarı yük alan kamyonlar genel olarak 100 m2’nin daha azı büyüklükte olan 2+1, 2+2 dairelerin nakliyatında veya geniş iş yerlerinin taşıması doğrultusunda kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasitesine sahip On tekerlekli taşıma araçları ise elli metreküpten çok yük taşıyabilmeleri nedeniyle genel manada daha yüksek metrekareli 2 +1 ‘den büyük olan evler veya binalar ile kurum nakliyesinde yahut şehirlerarası nakliyat alanında tercih edilmektedir.

Eşya nakliyat ve büro nakli taşıtları korunaklı ve kapaklarının açılıp kapanır olmaları gerekmektedir. Böylelikle uzun ve sarp yol şartlarında kapıların istek dışı açılımlarının engellenmesi ve kasada olan eşya ve malzemelerin güvenliği temin edilmiş olur.

Dorse içinde eşya ve yüklerin hareketsiz halde olabilmelerini temin edecek iplerin olması ve önceden sargılanmış olsa da araç içerisinde taşınan mobilyaların çizilmemesi gayesiyle kasa iç kısımlarının ahşap yahut halıflex ile kaplatılmış yapıda bulunması gereklidir.

Horoz Nakliyat kamyon, kamyonet ve tırları ile mobil asansörleri, İzmir şehiriçi eşya taşımacılığında ve İzmir’den tüm illere şehirler arası nakliyat alanında taşıma işlerini yaptığımız birey ve kuruluşların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak adet ve çeşitlilikte ve bakımlı araçlardan oluşmaktadır.

Menü