Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işleri, taşınma işlerinin, mobilyalar, ev cihazları ile başka malzemelerin ziyan görmemesi anlamında gereken düzenlemelerin organize edilmesi biçimiyle, muntazam bir şekilde icra edilmesidir. Ev eşyalarının toplanması, paketlenerek korunması, nakliye kamyonu ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması faaliyetlerini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Neyi İfade Eder? Ne Şekilde Yapılır?

Evden Eve Nakliyat, evde var olan tüm eşya ve malzemelerin nakledilecekleri eve ulaştırılmasında, ev veya ofis eşyalarının zarar görmesini engelleyici önlemlerle birlikte, uzman elemanlar tarafından demonte ve montaj işlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir taşıma modelidir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık yalnızca eşyaların nakliyesi manasında olabileceği gibi, taşınılacak evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de olabilmektedir.

Eşyaların hasara karşı korunması hedefiyle, halihazırda bulundukları mevkide sökme işlemleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakliyesi ile tekrar monte edilmeleri ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşıma hizmetlerinin esasını oluşturmaktadır.

Taşıma programının en önemli bölümü ve vazgeçilmezi vaziyetine gelen evden eve nakliye, işinin tamamen mahiri bir firma tarafından yerine getirilmediği taktirde hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü akla yatkın olmayan engellere yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için teslim ettiğiniz şirketin, mesleğinde yetkili ve deneyimli bir personeli, kapalı kasalı evden eve taşıma kamyonları ve sağlam kurumsal yapısı ile itimat edilen bir firma olması zorunludur.

Evden eve nakliye faaliyetlerinde en çok ehemmiyet gösterilmesi gerekli olan öğe paketlemedir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanım vasıflarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliyat için müsait bir şekle getirilmeleri ciddi derecede önemlidir.

Nitelikli ve ehil bir yardım ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliyat nedir? sualini çok sayıda insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de dar bir malumat anlamıyla kabul edilmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, sistemli bir programlama prosedürü halledilmelidir.

Kurumumuzun alanında ihtisaslaşmış ve ayrıca tecrübeli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm sıkıntısından rahatça kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni belirlediğiniz mekana taşınabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamında Gerçekleştirilen İşlemler

– Eksper incelemesi: Nakliye programının uygun bir şekilde uygulanabilmesi için yerinde tetkik anlamı taşıyan ve organisazyonumuzun ücret almadan arz ettiği eksper hizmetinden yararlanmalısınız.

– Sigortalama: Nakliye sigortası, eşyalarınızı nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı güvenlik içerisine alır.

– Sökme ve Kurulum: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, kamyon veya tıra dengeli yerleştirilebilmesi ve daha güvenli sevk edilmesi adına söküm işlemleri ekibimizce yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırılarak tekrar ekibimizce montajlanır.

– Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için değişik paketleme materyali kullanılarak sarım alternatifleri uygulanmaktadır.

– Taşıyıcı araca yükleme: Demonteleri ve de sarımları yapılan möble ve eşyalarınızın nakil sırasında sarsıntılara karşı korunabilmesi, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

– Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yere transfer edilen ve montaljarı yapılan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin belirlediğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza uygun hale getirilir.

– Depolama: Ev eşyası depolama programı bulunan işletmemize ulaşmak suretiyle gerekli korunaklı depolarınızı talep edebilir, nitelikli ve güvenilir ev eşyası barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşyaların korunması noktasına çok önem atfedilmektedir. Kurumsal bir işletme anlayışının gerektirdiği profesyonel görüş neticesinde, yük ve eşyaların zayi olması yahut zarar görmesi gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için şirketimizin her ödeme gücüne müsait fiyat aranjmanı sayesinde, herkes rahatlıkla söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin kısa bir zamanda ve güvenli şartlar kapsamında sevk edilmesi ve yerleştirilmesi için, işletmemize sürekli olarak itimat edebilirsiniz.

Menü