Hakkımızda

Eşya Taşıma sektöründe 1960’lardan bu zamana görev yaptığımız dönem içinde sayısız kişi, firma ve kamu kurumuna hizmetlerde bulunmuş olan Horoz Nakliyat, söz konusu alanda başlıca nakliyat organizasyonları arasında sayılmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve emniyetli taşımacılık sunan Horoz Nakliyat, istikrarlı mazisinde güçlü referanslar kazanmıştır.

Horoz Nakliyat kurumsal özelllikleri, bölgesel ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde opere ettiği 3 adet ortanca büyüklükte ve 3 tane büyük hacimli nakliyat kamyonu, lokal amaçla asansörlü ev nakliye hizmetlerinde kullandığı üç farklı mobil asansör aracı, ev eşyası koruma hizmetleri amaçlı 1400 metrekare iç kısmı olan, güvenlikli deposu ve ayrıca taşınan her bir materyal ve eşya grubuna uygun derlenmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda firmamızın, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi gereksinimlerine kapsamlı çözüm sunabilme gayesiyle istihdam ettiği, her biri kendi özel sınıfında eğitim sahibi ve deneyimli eleman ekibi mevcuttur.

“Ev Taşımada Güven” sloganı ile, hizmet verdiği kişi ve kurumlara bir vaat veren şirketimiz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, nitelikli, güvenceli bir biçimde ve vaktinde karşılanmasını temel tutumu bilmektedir.

Menü