Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, bölgesel taşımacılık işlemlerine göre daha geniş kilometre içeren nakil biçimidir. Taşıma itibariyle ayrımı yoktur. İllerarası nakliyatta uzaklık çok daha fazladır. Bu nedenle, bu amaç gayesiyle kullanılacak nakliye vasıtalarının uzak yola karşı korunaklı ve emniyetli olması gerekmektedir. Kuruluşumuzun yararınıza sunduğu şehirler arası taşıma taşıtları, dayanıklı ve korumalıdır.

Şehirler Arası Taşıma Anlamı Itibariyle Nedir? Ne Şekilde Neticelendirilir?

Zamanımız lojistik uygulamalarının gelişme göstermesiyle, çelik kasalı araçların kullanışlılığı ve güvenliği artmıştır. İller arası Taşıma işlemlerinde, değişik taşıtları kullanmakta olan teşekkülümüz, seri ve emniyetli nakil eylemleri arzetmektedir. Yurdumuzun bütün şehirlerine iller arası nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, vatandaşlarımızın isteklerine en ciddi şekilde yanıt verebilmek hususunda, gereken bütün şartları içselleştirmektedir. Şehirler arası evden eve taşımacılık işlerinde, eğitimli personel görev yapar. Bununla birlikte organisazyonumuzun uyguladığı uzman çalışma sistemleriyle en güvenilir lojistik işleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Nakliye Nasıl İcra Edilir?

Ekpertiz aşamasıyla nakliye süreçleri başlar ve gereken taşıma aracı, eksper raporu ile saptanır. Anlaşmanın ardından ev eşyaları ve elektronik aygıtlar sigorta kapsamına alınır. Hassas ev eşyalarının kendine özgü ambalaj malzemeleriyle ambalajlanması ile diğer tüm eşya ve malzemelerin paketlenmesi aşamasından sonra, asansör ile kapalı kasa araca, tüm eşya ve malzemeler indirilir. İlk aşamada hacimli ve sağlam ev eşyaları yüklenir ve akabinde kırılgan ev eşyaları indirilir.

Çelik kasalı transfer araçlarımızın ev eşyası taşımacılığı hizmeti gayesiyle özgün bir şekilde imal edilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta taşınan eşyaların güvenliği tam olarak sağlanmaktadır.

Kurumumuz adına Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti temel maksatımızdır.

İllerarası taşıma hizmetlerinde, ambalajlama ile korunaklama süreçleri özeldir. Uzak mesafelerin sorunlarıyla yerleşilecek ilin fiziksel özelllikleri hesaplanır ve en uygun eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Paketlemeden sonra taşıma aracına yükleme süreci yerine getirilir. Titizlikle yerine getirilen paketleme ve yükleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasara karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşımacılık konusunda zorunluluk arzeden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz eğitimli, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan bireylerdir. İşletmemizin ve kadromuzun temin etmiş olduğu yeterlilik belgeleri sayesinde, güzergahta çıkabilecek bütün resmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tonaj konusunda özenli hareket etmektedir.

İllerarası nakliye maliyetleri, gidilecek yörenin mesafesi, çelik kasalı taşıtın soğutuculu olması, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi durumlara göre değişiklik arzedebilir. Firmamız, şehirler arası nakliyat konusunda son derece uygun bir kapsamda ücret belirlemektedir.

Menü