Depolama

Depolama, firmamızın sunduğu nitelikli hizmet kapsamı sistematiğinde bulunmaktadır. Eşya barındırma, muhafaza edilmesi gereken bir malzemenin (örnek olarak arabalar ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, konutlarınızda mevcut olan eşyalar, korumanız gerektiğini düşündüğünüz fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar gibi) kapalı depolarda ve hususi bölmelerde koruma altına alınması anlamındadır.

İşletmemiz, İstanbul’da ev taşıma ve işyeri nakliye süreçlerinin yanısıra, müşterilerinin isteği etrafında uygun maaliyetlerle kısa veya uzun süreçte eşya depolama işlemleri de uygulamaktadır. Bir yıllığına ve daha fazla süreliğine eşya koruma sözleşmelerinde tek sefere mahsus olarak nakliyat ücretsizdir.

Haftanın her günü güvenlik ekibi vasıtası ile koruma altında bulunan antrepolarımız, her türlü afet haline karşın da ayrıca güvencelidir.

Kuruluşumuzca uygulanan depolama maliyetleri, son derece makuldür. Planlamada belirlenen haricinde başka fiyatlar tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün fiyatlandırma, anlaşma sırasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşteri tatmininin hedeflendiği depolama hizmetlerinde, zorunlu her şey firmamızca hesap edilmiştir.

 

Menü