Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi insanlar adına güç ve komplike bir gerçek durumunda bulunsa da nakliye sektörü ve teknik altyapıdaki gelişmeler sayesinde bu senelerde önemli şekilde basitleşmiş ve güvenilir bir hale ulaşmıştır.

Asansörlü taşıma veya ofis taşımacılığı, söz konusu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı son derece basitleştirmiştir. Nakledilmesi külfetli ve büyük eşya ve taşınacak materyalin, asansör vasıtasıyla sevk edilmesi, nispeten az bir zamanda ve ayrıca nispeten güvenli şekilde mümkün olabilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan kaliteli bir nakliyat organizasyonu katkısıyla yeni bir adrese yerleşmek geçmiş devirlerdeki kadar zahmetli bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa keyif verecektir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma alanında altyapısında bulunan kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren kurumumuz, eşyalarınızın emniyetli bir şekilde nakledilebilmelerini sağlar.

Asansörlü Taşıma işlemleri öncesi planlama gerçekleştirilir. Nakledilecek tüm eşya ve malzemelerin tespit edilmesi sonucunda asansör aracının kullanımının gerekli olabileceği eşyaların durumunda, transfer programına asansör aracı kullanımı da eklenir. Asansör sayesinde insan gücünün yeterli olmadığı ağırlık ve irilikte olan eşyalar, rahatlıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık işlemleri, nispeten kısa sürede sonuçlandırılır. Bireylerin oldukça geniş bir zamanda taşıyabileceği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü taşımacılık hizmetleri yardımıyla dakikalar içerisinde yeni mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü Taşıma Ücretleri, binanızın durumuna, katın yüksekliğine ve kullanılacak olan asansörlü taşıma vasıtasına göre değişmektedir. Fiyatlandırma hususunda temel nokta ise taşıma asansörünün kullanım süresinin uzunluğudur.

Menü